Novadent Diş ‘ten Online Randevu Hizmeti
Kurulduğu günden beri bölge halkının büyük teveccühünü kazanan Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hastalarına daha hızlı hizmet sunmak adına Online Randevu sistemini hizmete sundu.
26 Ekim 2020 - Pazartesi 11:40

Gebze Diş, Darıca Diş ve Çayırova Diş denince bölgede ilk akla gelen Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinden biri olan Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nden randevu almak artık çok kolay www.novadentim.com web sitesini ziyaret eden hastalar buradan Online Randevu ile hızlı randevu alabiliyorlar.

 

Novadent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; İmplant Ortodonti (Tel Tedavisi), Lazer, Pedodonti (Çocuk Diş Cerrahisi), Endodonti (Kanal Tedavisi), Periodontoloji (Diş Eti Tedavisi), Diş Protezleri Diş ve Çene Cerrahisi, Diş Beyazlatma, Porselen Lamina, Zirkonyum Kaplama, Porselen Kaplama, Çene Ve Eklem Rahatsızlıkları, Estetik Diş Hekimliği ve diş ile ilgili akıllara gelen her alanda hizmet veriyor. Sizin de diş sorununuz varsa vakit kaybetmeden www.novadentim.com web adresinden Online Randevu oluşturarak hizmet alabilirsiniz

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...