33 Yıllık Hayalini Başkan Büyükgöz Gerçekleştirdi
Gebzeli vatandaşın 33 yıllık hayalini Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz gerçekleştirdi.
14 Ekim 2020 - Çarşamba 10:23

Hürriyet Mahallesi sakini Mazhar Köksaldı’nın 33 yıllık tapu hayalini Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz gerçekleştirdi

 

Gebzeli vatandaşın 33 yıllık hayali gerçek oldu. Hürriyet mahallesi sakini Mazhar Köksaldı 33 yıllık hayaline kavuştu. Göreve geldiği günden bugüne kadar Gebze’nin mahallelerinde çözüm bekleyen mülkiyet ve tapu sorunlarının hızla çözüme kavuşması için çalışan ve düzenlediği törenlerle hak sahiplerine tapularını takdim eden Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz; Hürriyet Mahallesi sakini Mazhar Köksaldı’nın tapu hayalini gerçekleştirdi. Başkan Büyükgöz, Köksaldı’nın tapusunu makamında kendisine takdim etti.   

 

“BAŞKANIMA TEŞEKKÜR EDERİM”

33 yıllık hayaline kavuşmaktan ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Mazhar Köksaldı; Başkan Büyükgöz’e, “33 yıllık özlemim olan tapumu başkanımdan alıyorum. Belediye başkanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Cenabı Allah’tan sizler için hayırlısını istiyorum. Başkanıma tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” şeklindeki sözleriyle teşekkür etti. Başkan Büyükgöz de hak sahibi Köksaldı’ya hayırlı olsun temennilerini iletti. 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...