AK Parti Gebze'den Flaş Açıklama!
AK Parti Gebze'den Flaş Açıklama: "Asılsız İddialar"
16 Temmuz 2020 - Perşembe 18:06
AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar, "Gereksiz, doğru olmayan açıklamalar yapılıyor" dedi. 
İrfan Ayar açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "15 Temmuz 2020 günü Kaymakamlığımızın organizesinde gerçekleştirilen 15Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününde Gebze Gençlik Kollarımızın Kent Meydanında açmış olduğu stand ile alakalı gereksiz ve doğru olmayan paylaşımlar ve açıklamalar yapılmaktadır. 
 
AK Parti kurulduğu günden bu yana milletimizden aldığı güç ile hareket eden hedefleri millete hizmet etmek olan bir partidir. Genel Başkanımızın ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın göstermiş olduğu hedefler doğrultusunda çalışmalarımızı gün ayrımı yapmadan devam ettirmekteyiz. Gebze Kent Meydanında açılan Gençlik Kolları standımız yaklaşık 1 Haftadır meydanda bulunmakta ve Gebzeli değerli hemşerilerimize partimizin hizmetlerini anlatmakta, aynı zamanda üye olmak isteyen vatandaşlarımızı da üye yapmaktadır. Hal böyle iken gereksiz bir şekilde gençlik kollarımız üzerinden partimizi eleştirmek doğru değildir. Bu arada yapılan anma programına tüm siyasi ilçe başkanları ve yönetimleri, sivil toplum kuruluşları ve bir çok dernek vb. kurum ve vatandaşlar davet edilmiştir. Bizlerde davete icabet etmiş yüzlerce teşkilat mensubumuz ile elimizde sadece Türk Bayraklarımız vardı. Sosyal mesafe kurallarına riayet ederek yürüyüş eşliğinde meydandaki yerimizi aldık.  
 
AK Partimiz ve gönüldaşlarımız dün nasıl darbelere ve haksızlıklara karşı geldiyse bugün de yarın da karşı gelmeye devam edecektir. Bu minval ile çalışan partimizin dinamizmi gençlerimizi suçlamak yersiz ve anlamsızdır. Bizler meydanda 15 Temmuz Anısına değerli hemşehrilerimizin düşüncelerini alarak ölümsüzleştirmek istememizin amacı hain darbe heveslilerine vatanımızın her karışında vatansever evlatların olduğunu her daim meydanların boş olmadığını göstermektir. 
 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur."
Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...