Karabacak Başkan Bıyık İçin Ne Dedi?
Darıca Belediyesi Eski Başkanı Şükrü Karabacak, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık için ne dedi?
16 Temmuz 2020 - Perşembe 17:57

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın önceki gün gerçekleştirdiği 1. Yılı değerlendirme toplantısına katılan eski Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Başkan Bıyık’ın çalışmalarını başarılı bulduğunu söyledi.

 

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın göreve geldiği günden bu güne geçen bir yıllık çalışmalarını değerlendirdiği toplantı önceki gün Darıca Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşmişti. Düzenlenen toplantıya çok sayıda davetli katılırken, günün sürprizi Darıca eski Belediye Başkanı Şükrü Karabacak’ın katılması oldu.

 

Gebze ve Çayırova Belediyelerinin düzenledikleri değerlendirme toplantılarına eski belediye başkanları davet edilmezken, Muzaffer Bıyık, Karabacak’ı davet etmiş ve Karabacak’ta toplantıya katılmıştı. 
 

MUZAFFER BIYIK'I BAŞARILI BULUYORUM

Yaklaşık 45 dakika süren ve yapılan projelerin aktarıldığı sunum sonrası Medyatik Haber sitesinden Özge Akkoç’un sorularını yanıtlayan Karabacak, “Muzaffer Bıyık’ı başarılı buluyorum. Başarılar diliyorum. Bu işler devamlılık isteyen isler. Geçmişten gelen birçok çalışmayı devam ettiriyor. Başarılı olmasını canı gönülden istiyorum. Önemli olan verilen sözleri yerine getirmektir. Esas olan halkımızın mutluluğu ve halkımıza verilecek olan hizmettir. Hizmetler verilirse karşılığını da sandıkta görecektir. Ben kendisini başarılı buluyorum.”dedi.

 

Sağ üst butonu tıklayarak geri dönebilirsiniz...